суббота, 16 июля 2016 г.

Рожевий - солодкий, чи агресивний?

Майже кожна маленька дівчинка в дитинстві обирає рожевий колір, чому ж тоді дорослішаючи ми переходимо на стримані і темні кольори? Можливо для когось рожевий це асоціація солодкої вати, цукерок, морозива... Чи навпаки, виглядає агресивним, тому що привертає до себе багато уваги?
На мою думку, рожевий чудовий колір і має право на існування у жіночому гардеробі, важливо тільки пам"ятати про правило: все добре, якщо в міру! Нехай це буде тільки піджак, або тільки сумка, чи взуття. Такий яскравий акцент додасть свіжості вашому образу, допоможе виділятись із натовпу і не буде асоціюватись із солодким чи агресивним.
Якщо ж одіти все рожеве, нехай із різними відтінками, тоді ви точно будете асоціюватись із морозивом із малиновим варенням) Ви звичайно вирізнятиметесь із натовпу, але така увага швидше викличе сміх ніж захоплені погляди.
Мій сьогоднішній look складається із рожевого, чорного і сірого кольорів. Піджак ZARA, придбала на секонд хенді, ціна 150 грн, сукня Terranova, придбала в магазині, ціна 250 грн, чоботи, дизайн яких мене одразу підкорив, придбала на секонд хенді, ціна 350 грн, сумка шкіряна, придбала в магазині Кокетка, ціна 450 грн.Комментариев нет:

Отправить комментарий