четверг, 3 ноября 2016 г.

Пончо

Сьогодні хочу показати вам дуже простий і водночас універсальний елемент одягу - пончо. Моделей пончо безліч: з рукавами і без, з кишенями, бахромою, з різними декоративними та хутряними вставками. Я для себе обрала пончо-накидку, із етнічними орнаментами і насиченими глибокими кольорами сірого, темно-синього і бордового. 
Знайти таке пончо не складно, воно присутнє майже у всіх осінньо-зимових колекціях різних брендів, тому ви легко зможете підібрати модель яка підійде для вас по стилю і ціновій категорії. 
Я своє пончо придбала в Туреччині, зіткане в ручну із ниток бавовни і шерсті. Дуже тепле і трішки для мене завелике, що створює ефект "одіялка" в яке так приємно закутуватись в холодні осінні дні!
Пончо саме по собі об’ємне, тому інші елементи одягу потрібно підбирати більш вузькі і приталені. 
У більш холодні дні, такий як сьогодні, пончо-накидку можна одягнути по верх плаща і змоделювати його як великий, теплий шарф.
Такий неймовірно комфортний предмет гардероба 
полюбився модницям за свою простоту, жіночність, елегантність, а також за оригінальне вміння приховувати всі недоліки фігури) 
Мій лук: 
Пончо, придбала в Туреччині.
Джинси, Berszka, ціна 500 грн
Плащ, H&M, придбала на секонд-хенді, ціна 180 грн
Взуття, придбала на секонд-хенді, ціна 150 грн
Капелюх, придбала на секонд-хенді, ціна 80 грн
Рюкзак, Koketka_bags, ціна 650 грн.


poncho
Dziś chcę pokazać bardzo prosty, a jednocześnie uniwersalny element odzieży - poncho. Jest dużo  rodzajów poncho: bez rękawów, z kieszeniami, z frędzlami z futerkiem i różnych wstawek dekoracyjnych. Wybrałem dla siebie poncho- pelerynе z ornamentami etnicznymi, w bogatych kolorach, głębokiej szarości, ciemny niebieski i bordowy.
Znaleźć poncho nie jest trudne, jest on obecny w prawie wszystkich kolekcjach jesienno-zimowych różnych marek, dzięki czemu można łatwo wybrać model, który jest odpowiedni dla Ciebie w stylu i przedziale cenowym.
Kupiłam swoje poncho w Turcji, tkane ręcznie z bawełny i przędzy wełnianej. Bardzo ciepły i trochę za duży dla mnie, co tworzy efekt "kowdry", w którym można ukryć się przed zimnem)
Poncho jest rozległe, dla tego inne elementy odzieży należy dobrać bardziej wąski i ściśle przylegające.
W chłodniejsze dni, takie jak dziś, peleryna poncho można umieścić na górnym płaszczu i stylizować  go jako duży, ciepły szalik.
Mója stylizacja:
Poncho, nabyte w Turcji.
Jeans, Berszka
Wodoodporna, H & M
Buty, kupiony na secondhand
Kapelusz, kupiony na secondhand
Plecak, Koketka_bag.
Комментариев нет:

Отправить комментарий